Nudný článek o ničem

14. května 2008 v 18:58 |  O blogu & O mne
Jít, najít si nějaké pěkné místo a tam se zahrabat...

Tak tohle bych nejradši udělala...
Příští rok už naši třídu nemá učit ta nejlepší matematikářka, co znám.
Dnes jsme byli na exkurzi ve sklárně. Jeli jsme tři hodiny tam a tři hodiny zpátky. To všecko kvůli asi hodinové naprosto nudné exkurzi. Celou dobu jsme jen koukali zvrchu do jedný místnusti, kde pracovali a vyfoukávali jeden tip skleniček... K tomu absolutně nudně kecala jakási ženská, která údajně měla migrénu. (Nebo to alespoň říkala...)
S děckama taky nebylo moc do řeči, protože zíta píšem němčinu. Nikdo to nečekal a tak se všici učili. Celou cestu vlakem tam i zpět. Já tomu taky podlehla. Cestou zpět jsem se přidala k jedné učící se skupince.
Zbytek se snažím dohnat teď. Nechce se mi. Proto píšu tento článek. Cd, které se dá dát do počítače už jsem procházela. Zkoušela jsem všechna cvičení, co tam na sedmou lekci jsou. Jsem na tom bídně. Nic neumím. A přitom by bylo tak rásné dostat z toho nějakou pěknou známku. Tu ale asi nedostanu. Už jsem ji dlouho nedostala a to jsem se i učila. Daleko víc než než teď.
Asi bych se měla vrátit k učení.
Nechce se mi.
Učit se a ani jít zítra do školy.
Nevíte o nějakém pěkném místě, kde by se dala vykopat jáma?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaam Rooky Kaam Rooky | E-mail | Web | 14. května 2008 v 21:50 | Reagovat

Zlatonko!

Ty máš krásný nový lay!

Se Sevíkem a Lily!

Severus je naprosto dokonalej!

Jak to myslíš zahrabat?

Vždyť by jsi mi tu chyběla!

A jak!

Chápu, že tento druh exkurze musel být vážně poněkud nudný!

A němčina jakbysmet!

Nemám ráda němčinu!

Angličtinu mám mnohem raději!

A je mnohem hezčí!

Jdu spinkat... =)

2 zlatonka zlatonka | 15. května 2008 v 15:24 | Reagovat

Ty tu vždycky všecko stihneš první... :-D Z toho laye mám radost... Už jsem si dýl říkala, že by to chtělo změnu... :-) No a musela jsem si od toho učení poněkud odpočnout... :o)

Jinak u tý něminy... Dokud jsem tu písemku nedostala do ruky, tak jsem byla přesvědčená o tom, že se mi to celkem povedlo naučit... :-( No nic. S dvojkou na vysvědčení už pomalu přestávám počítat. Ale tak co... ;-) Jsou horší věci a přece nestrávím část života jen u němčiny... :o)

Je ale dobrý, že němčinu mám daleko radši než angličtinu...

A jinak, kdo říkal, že bych se zahrabávala bez počítače? ;o) To mi připomíná-nevíš jak zavést do díry internet? :o)

3 Kaam Rooky Kaam Rooky | E-mail | Web | 15. května 2008 v 18:33 | Reagovat

To víš, jsem rychlovka =o) Vždyť ten tvůj bloček navštěvuju každý den, někdy i dvakrát, třikrát =) Opravdu krásný lay, nevím proč, ale užší laye se mi začínají líbit víc než ty široké... No jo, mě němčina tayk bude jediná hyzdit vysvědčení, ale už jsem se s tím smířila, maturovat stejně budu z ájiny, tak co bych se šrotila němčinu, chápu, že umět dva cizí jazyky je v dnešním světě téměř nutnost, ale mě to prostě nebaví =)

V tom případě se klidně zahrab, ale né moc hluboko, jasný.  Hm, to fakt nevim, podzemní surfování po netu není můj obor =) Ale zkusit se má přece jenom všecko, takže k tobě třeba někdy příjdu na návštěvu, jo? =o) Tak zdar!

4 zlatonka zlatonka | 15. května 2008 v 21:37 | Reagovat

No to já asi z něminy budu muset maturovat... :-( Pochybuju totiž že se ajínu někdy naučim na takovou úroveň... Nejradši bych přerazila ty debili co stavěli babylonskou věž. Kdyby jich nebylo, tak se dnes stačí naučit jen jeden jazyk a se všema bychom se domluvili... :-( Nejradši bych se neučila jazyk žádnej. Pitomý je, že jak píšeš, tak su bez nich dnes stracená. Už takhle si s mou znalostí Aj připadám jak debil... No ale zase jsou jiný věci, který mě baví... ;-)

Užší layouty se mi taky teď začly líbit... :-) Možná to bude i tím, že jsem teď nějakou dobu dělala na počítači s větším monitorem. Udělala jsem tam tři layouty do soutěže. No a teď jsem se na ně podívala na monitoru u mě v pokoji... Jako málem jsem se propadla... Oni sou tak široký, že se mi to tu roluje. Musím vypadat fakt děsně inteligentně... :-( Jako to se mi zase něco povedlo...

Jinak, s tím internetem pod zemí... Možná by mi pomohly kamarádi krtci. Nebo aspoň Zdeněk Miler, když o jednom napsal knížku. :o) Pokud se za mnou zastavíš, tak budu jedině ráda... ;-)

5 Kaam Rooky Kaam Rooky | E-mail | Web | 16. května 2008 v 15:16 | Reagovat

Začínám si připadat velice trapně, že ti tady tak spamuji tvůj blog. Když mě to vždycky nedá a musím odpovědět =)

To já se zase obávám, že neodmaturuju ani z tý ájiny, ikdyž zase si říkám, když to zvládli druzí (a někdy i jaky bych tak řekla s velice nízkou inteligencí), tak proč bych to sakra neměla zvládnout já!

Ale o tom už raději pomlčím, vždyť mě matura čeká až příští rok, to je ještě fůra času =)

Tak to s těmi layouty tě muselo asi vážně mrzet, takový práce a pak kvůli takový maličkosti je to na nic. No co, uděláš nový =o) A třebas do jiné soutěže a já ti budu držet pěstičky, jo?

Jé, tak v tom případě chci autogram od Krtečka. I s fotečkou =o)

Zastavím, zastavím, ale budu si muset pořídit mapu. Podzemní zákoutí nemám moc prozkoumáné, tak abych se tam ještě neztratila =)

6 zlatonka zlatonka | 16. května 2008 v 22:03 | Reagovat

;o) No to já mám maturu ještě dost daleko... :o) Nevím jestli naštěstí nebo bohužel ale spíš naštěstí ;-) Letos jsem teprv v kvintě (takže jakoby v prváku) a tak mi to zatím přijde jako daleká budoucnost a neumím si představit, že budu muset z naší školy odejít... Organizace mě dost štve, ale jinak to tam mám zatím vcelku ráda... ;-) :-)

Tady to vůbec nepovyžuju za spamování... :-) Kdybych nechtěla abys psala tak ti neodpovídám... ;-) A aspoň vím, že tu nejsu zbytečně... :-) Je fakt, že bychom si rovnou mohly psát e-maily, ale to už by nebylo ono... :-D To by mě beztak nanapadlo tolik věcí co napasat... :-)

Pokud krtečka seženu, tak bude i autogram... :o) A mapa podzemí snad taky... :-D V nejhorším ti ji nakreslím... ;-)

7 Smrtijedka Smrtijedka | Web | 16. května 2008 v 23:20 | Reagovat

Ahoj Zlatonko! A samozřejmě Kaam Rooky :o)

ten lay je fakt úúúžásný! lilly a severuse jsem měla vždycky radši než manžele potterovi ...

jinak, ta exkurze musela být fakt strašná, upřímně tě lituju :o) doufám, že ti ta němina dobře dopadne.

a kté maturitě, já se k té hrůze naštěstí ještě ani neblížím, takže jsem v klidu, ale doufám, že budu maturovat spíš s Aj než z němčiny.

němina je horor! :oD

A nakonec vzkaz pro Kaam, jaký máš vlastně stránky? Jenom že, jak si sama napsala, tu býváš dost často a tak bych tvoje stránky ráda viděla :o). ty se určitě mrkni na ty moje.

Safira

8 zlatonka zlatonka | 17. května 2008 v 22:58 | Reagovat

Ahoj Smrtijedko! :o)

Už jsem si tě na icq autorizovala... :-) Já z toho laye mám celkem radost... Tento blog na mě působí úplně jinak než předtím... :-) Ten Severus už mi přišel moc tmavej a tady je i ta Lily... Taky mám Severuse daleko radši než Jamese. :-( (To by jeden neřek, když tu mám takovýhle layoput, že?) ;-)

Jinak ta sklárna byl docela silný zážitek... Teď nevím jestli jsem to někde už psala ale i to sklo, co tam vyráběli bylo strašný. Byly to kýče, který zářily všema barvama... No prostě hnus... :-( Našly jsme tam ale kontejner, kdy byly věci na vyhození (třeba kvůli tomu, že jedno ucho je jinak velký než druhý). Našly jsme tam nějaký použitelný věci, tak jsem kamošce dovezla takovou odpornou modrou veverku. Mizerce... Byla v Londýně místo tohoto utrpení... :-(

Jako ta němčina je už napsaná tak už s ní stejně nic nenadělám... :-) Naše jsem připravila na to, že dvojka z ní už nebude... :-) No co se dá dělat... Bude to první trojka na vysvědčení v mým životě, ale tak všecko si člověk musí vyzkoušet... Snad už to nebude klesat níž... :-)

Jak se tak koukám, tak už jsem toho napsala dost ;-) (dnes takový romány ale píšu všude-mám strašně optimisticky upovídanou náladu ;-))

9 Teclaireddy Teclaireddy | 18. května 2008 v 9:56 | Reagovat

Ahoj!

Ten novej layout je fakt dobrej :-)!

Líbí se mi, že je na něm Severus víckrát a ve více fázích života ;-).

A ta barva je taky taková zajímavá...prostě změna je život :-).

10 zlatonka zlatonka | 18. května 2008 v 15:55 | Reagovat

Jj... Přesně co píšeš... Ta nová barva... Mám z ní pocit jakobych byla na úplně jiným blogu... :-) A ten severus ve fázích života se mi taky děsně líbil.. Když jsem se dívala po tom co by se dalo použít, tak jsem po dlouhé době našla tohle a bylo mě jasný, že to sem musím dát... ;-) Jsem ráda, že se ti líbí,...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.